Toimihenkilöt

Hallitus ja toiminnan tarkastajat
Olli Saarinen, puheenjohtaja         olli.saarinen@hotmail.fi               040-8288580

Lauri Salakari, sihteeri                    lauri.salakari@dnainternet.net    040-5012860

Juha Toivonen, jäsen                      juhtoi1@gmail.com                       040-4140820

Hannu Tuominen, jäsen                 hannu.tuominen@pp.inet.fi         040-5457719

Tomi Pullinen, jäsen                        pullinen.tomi@gmail.com            050-5122421 

Hannu Alanoja, jäsen                      hannutuulikki@hotmail.com       040-5364273  



Toiminnan tarkastajat
Mika Helttula ja Martti Ollinen 
(Kim Söderström ja Hannu I Tuominen)
Huutokauppa ja arviointi
Raimo Lahtinen, meklari       raimo.a.lahtinen@outlook.com          040-5374425 

Lauri Salakari, varameklari    lauri.salakari@dnainternet.net          040-5012860 

Reijo Hinkka, jäsen                 reijo.ej.hinkka@gmail.com                  040-5548160 

Kalevi Kotilainen, varajäsen (osakekirjat) 

Thomas Wennerqvist, varajäsen (mitalit)
Webmaster

Thomas Wennerqvist
(c)2018, All Rights Reserved