Toimihenkilöt

Hallitus ja toiminnan tarkastajat
Raimo Lahtinen, puheenjohtaja   raimo.a.lahtinen@outlook.com   050-3071092
Veikko Repo varapuheenjohtaja  paavoveikko.repo@gmail.com    045-3434131
Olli Saarinen, sihteeri                      olli.saarinen@hotmail.fi               040-8288580
Kalevi Leino, jäsen                           leino.kalevi@gmail.com)              040-7047730
Markku Suominen, jäsen               kista.suominen@suomi24.fi        044-3535414
Juha Toivonen, jäsen                      juhtoi1@gmail.com)                      040-4140820
Ismo Ranki, jäsen                            ismo.ranki@wippies.fi)                  040-5502729



Toiminnan tarkastajat
Kim Söderström ja Martti Ollinen (Mika Helttula ja Hannu Tuominen)
Huutokauppa ja arviointi
Raimo Lahtinen, meklari       raimo.a.lahtinen@outlook.com    050-3071092 
Lauri Salakari, varameklari    lauri.salakari@dnainternet.net     040-5012860 
Reijo Hinkka, jäsen                 reijo.ej.hinkka@gmail.com            040-5548160 
Kalevi Leino, jäsen                  leino.kalevi@gmail.com                 040-7047730
Kalevi Kotilainen, varajäsen (osakekirjat) 
Thomas Wennerqvist, varajäsen (mitalit)
Webmaster

Olli Saarinen, olli.saarinen@hotmail.fi
(c)2018, All Rights Reserved